Author Archive

http://mogemoc.pl/wp-content/uploads/poradnikSzefa_warsztaty2.jpg

Dla szefa – jak wymigać się z warsztatów.

Nikt rozsądny nie pcha się na warsztat ze swoimi ludźmi. Jako szef zrobiłeś co mogłeś: zgodziłeś się na warsztat, wyłożyłeś pieniądze, może nawet porozmawiałeś z trenerem. A oni chcą jeszcze byś był na warsztacie. Co robić?

Czytaj dalej Bez komentarzy

http://mogemoc.pl/wp-content/uploads/cojestnietak_2.jpg

Co jest nie tak z coachingiem?

Cudowny lek na wszystko! Pic na wodę, aby wyciągnąć pieniądze! Takie niewiadomo co. Jaki jest coaching? Odpowiedź zależy od pytanego. Jego doświadczeń z… coachingiem, coachem. Coaching jest tym, co zrobi z niego coach. Żadne mydlenie oczu definicjami, standardami,  teoretycznymi  strukturami nie pomoże. Coaching będzie taki jak ludzie, którzy go używają.

Czytaj dalej Bez komentarzy

http://mogemoc.pl/wp-content/uploads/skos_Grzybu.jpg

Znaczniki różne

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Czytaj dalej Bez komentarzy

http://mogemoc.pl/wp-content/uploads/wiecejSatysfakcjiZeSzkolen.jpg

Więcej satysfakcji ze szkoleń

Szkolenie się odbyło, ludziom było miło i… nic się nie zmieniło. Trudno się dziwić. Ludzie z warsztatu mają wyjść zadowoleni. Nie zamyśleni, nie wkurzeni na siebie, nie zdeterminowani tylko zadowoleni. No dobrze mogą być zamyśleni i zdeterminowani, pod warunkiem, że SĄ ZADOWOLENI. Z tego są rozliczani trenerzy.

Czytaj dalej Bez komentarzy

http://mogemoc.pl/wp-content/uploads/Ale-ja-nie-mam-wpływu.jpg

Ale ja nie mam wpływu …

W końcu! Jest! Grupa dotarła do miejsca, w którym pomysł na zespół przestał być tylko wyświechtanym zwrotem, którym się karmi menedżerów, a zaczął być… pomysłem na zespół. No, może przekonaniem, że warto go mieć, bo konkret będzie się klarował jeszcze. Dla wyjaśnienia to jest ten moment, w którym zaczynam lewitować 3 cm nad ziemią i czuję, że tylko miód z moich ust może właściwie sprawę domknąć. No co?

Czytaj dalej Bez komentarzy