Norbert Grzybek

Zawodowo:

Ponad 11 lat doświadczeń pracy w strukturach korporacyjnych, około 4000 godzin szkoleń. Najchętniej pracuje tam, gdzie ludziom trudno jest się dogadać, a chcą to robić lepiej, łatwiej i skutecznie. I to niezależnie, czy rzecz dotyczy relacji sprzedażowej, sytuacji szef – podwładny czy kolegów z jednego zespołu. Specjalista od wymyślania i opracowywania efektywnych programów rozwoju osobistego i pracy na silnych stronach – zarówno w sprzedaży, zarządzaniu, jak i codziennym życiu.

Prywatnie:

Lubię myśleć o sobie jak o poszukiwaczu… tego jak być dobrym ojcem, przyjacielem, partnerem, biznesmenem. Jak żyć w zgodzie ze sobą, z innymi i czerpać z tego satysfakcję. Podróżuję po świecie i przez życie.

Specjalizacja:

Wsparcie procesu zmian w firmie, w zespole także (a może przede wszystkim) u ludzi. Lidership poprzez budowanie świadomości i odpowiedzialności liderskiej. Life coaching, business coaching oraz coaching grupowy. Słowem paca z ludźmi, wszędzie tam, gdzie jest ochota, potrzeba pójść do przodu.

Pracował dla:

ING Usługi Finansowe, P.T.C. S.A., Kredyt Bank, Orlen, Galderma, Auchan, Grupa Anders, PZU Życie, AMG.net, Graco. Millennium Bank, Grupa Żywiec, Akzo Nobel, NovoNordisk, Berker, Virgin Mobile, Clear Channel, NDL, Kontrakt OSH, KefAnn.

Z przyzwyczajenia do myślenia wg. Norberta

Trackback from your site.