Norbert Grzybek

Norbert Grzybek

Założyciel, trener, coach
602 717171
norbert@mogemoc.pl

więcej

Maciek Cichocki

Maciek Cichocki

Założyciel, trener, inspirator
664 056 256
maciek@mogemoc.pl

więcej

Mogę Móc

Jacek Kuroń kiedyś mówił, że jak nie ma na rynku gazety, którą chciałbyś czytać, to ją stwórz. Jackiem Kuroniem nie jesteśmy, gazety nie tworzymy, za to idea brania spraw w swoje ręce jest nam jak najbardziej bliska. Szukania swojego wpływu, odpowiedzialności. Czerpania korzyści, ale i ponoszenia ewentualnych konsekwencji. Ludzie Mogą Móc pod warunkiem, że zechcą. To niejednokrotnie wymaga zmiany sposobu myślenia, przekonań, środowiska. Stąd pomysł na główny obszar naszych działań – zmiana: z perspektywy jednostki, grupy, organizacji. Teoretycznie procesy zmian, budowania zespołów są opisane na milion sposobów. Gdzie zatem tkwi różnica? W sposobie pracy. Stworzeniu środowiska, w którym wiedza będzie wynikała z doświadczenia, nie ze slajdów. W którym nie da się powiedzieć: minie to nie dotyczy (jeżeli dotyczy) i wyprzeć. Przez lata pracy na sali doświadczyliśmy tego, że ludzie dużo wiedzą i mało używają. W teorii pięknie wszystko wygląda, gorzej, kiedy przyjdzie działać. Jak to zmieniać? To jest właśnie opowieść o „naszej gazecie”. MOGĘ MÓC.

Z przyzwyczajenia do myślenia jest próbą nazwania sposobu naszej pracy. Obnażającej automatyzmy działania, myślenia, zmuszającej do wzięcia odpowiedzialności za siebie i swoje środowisko. Niektórzy mogą próbować nazywać to coachingiem grupowym, my nazywamy… przyzwyczajaniem do myślenia 🙂

WSPIERAJĄ NAS

Pracujemy z ludźmi i wierzymy w ludzi. W ich potencjał i niemalże nieograniczone możliwości. Tak też patrzymy na siebie nawzajem. Na co dzień wykorzystujemy nasze silne strony, wzajemnie się uzupełniając. Mamy do siebie zaufanie budowane w różnych sytuacjach i miejscach. Dodatkowo lubimy się i szanujemy. Dobrze się też razem bawimy. Ta podstawa uzupełniona o różne doświadczenia, kompetencje i obszary specjalizacji, pozwoliła nam stworzyć zespół ekspertów mający coś wartościowego do zaproponowania współczesnym liderom. Liderom i Liderkom. Skoro o tym mowa, to chcemy podkreślić, że mamy pełną równowagę między damskim i męskim sposobem postrzegania biznesu (i nie tylko).

Magdalena Dittmer

Magdalena Dittmer

Mediator. Trener.

Właścicielka Mediacje MD

Kierownik starogardzkiej Filii PCM. Mediator w Pomorskim Centrum Arbitrażu i Mediacji. Z wykształcenia prawniczka, z wyboru i upodobania komunikatorka i mediatorka. Przekonana, że ludzie są w stanie brać odpowiedzialność za swoje działania i decyzje. Wspiera procesy „dogadywania się” i poszukiwania takich rozwiązań, które satysfakcjonują wszystkie strony konfliktu.

Anna Kędzierska

Anna Kędzierska

Trenerka. Ekspert od wystąpień publicznych

Właścicielka CoCoCo

Od 7 lat współpracuje z mediami jako ekspert, komentując między innymi dla TVN24, programów poradnikowych w TVN i TVP, w rozgłośniach radiowych: Eska Rock, Program 1 i 3 Polskiego Radia, a także dla Rzeczpospolitej i portali internetowych.

Joanna Czarnecka

Joanna Czarnecka

Trener. Coach. Terapeutka.

Właścicielka Provocare

Czas i serce oddała rozwijaniu myślenia prowokatywnego w życiu, biznesie, edukacji.